BAU Mezun Koşu Grubu

BAU Mezunlar Koşu Grubu’ndaki Yerinizi Alın!

Son 10 yılda ülkemizde yaygın hale gelen yardımseverlik koşuları, dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla kaynak yaratma metotları arasında başı çekmektedir. Bireysel koşucuların ve kurumsal takımların yarattığı sosyal fayda, bugün, birçok sivil toplum kuruluşu için vazgeçilmezdir. 2008 yılından itibaren Adım Adım Oluşumu’nun Türkiye’de tanıttığı ve yaygınlaştırmak için büyük emek verdiği yardımseverlik koşularıyla, 2018 itibariyle, 56 binden fazla gönüllü koşucu ve 465 binden fazla bağışçı aracılığıyla sivil toplum kuruluşları için 49 milyon TL’den fazla kaynak yaratılmıştır. Sadece 2018 yılı İstanbul Maratonu’nda 7.800 gönüllü koşucu adımlarını sosyal fayda için atmış ve 116 bin bağışçıdan toplamda 12.2 milyon TL bağış toplanarak sivil toplum kuruluşlarına aktarılmıştır.

Şimdi BAU mezunları olarak harekete geçme zamanı diyoruz ve seni BAU Mezunlar Koşu Grubu’nda yer almaya davet ediyoruz.

Belirleyeceğimiz ortak amaç sosyal fayda yaratmak olacak ve bu amaç için düzenli olarak bir araya geldiğimiz antrenmanlarımızda BAU’lu olma ruhu da adım adım ileriye taşınacak.

Sen de BAU Mezunlar Koşu Grubu’nda varım diyorsan; https://bau.network/ BAU Network’te yer alan BAU Mezunlar Koşu Grubu’na üye olabilirsin.


Arkadaşlarınla paylaş :
Güncellendi : 12 Mart 2019 15:15